Про ассоціацію

Шановні друзі!

Ми живемо в молодій країні, що здобула незалежність зовсім недавно. Отже, на нашу долю випало бути сучасниками епохи змін і творцями соціальних, ідеологічних, особистих зрушень. Тільки через зміни людина приходить до нового своєму житті – яким би важким не здавався їй цей шлях. Змінюючись, ми розвиваємось якісно, піднімаємось на новий рівень, набуваємо безцінного досвіду.

Ювелірна промисловість сьогодні – галузь, яка поєднує високі технології та індивідуальну творчість, ґрунтується звичайно на людях. Ентузіасти, що створювали за роки незалежності України свої підприємства, навіть не припускали, що пройде зовсім небагато часу і вони створять ювелірну галузь держави.

У ювелірній галузі є особливість. Відрізняючись у неповторному творчому самовираженні, підприємства єдині у своїй корпоративній ідеї. Багато в чому заслуга такої спільності – в авторитеті громадської організації – Асоціації ювелірів України, яка поєднує у своїх лавах більшу частку провідних підприємств, зайнятих у ювелірному бізнесі.

Асоціація ювелірів України -  це професійне об`єднання підприємств ювелірної галузі України, засноване в 2000 році, якому доручено представляти її інтереси. Сьогодні наша галузь набуває динамічного розвитку, а разом з її розвитком росте у всіх відносинах і Асоціація, її представники находяться у всіх регіонах держави.

Асоціація має високий авторитет, як професійне об`єднання, співпраця з органами виконавчої влади сприяє удосконаленню законодавчої бази, що регулює відповідні види господарської діяльності, пов`язані з обігом та використанням дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння. Вирішення інших питань, таких як проведення конкурсів дизайнерів, майстрів, проведення виставок, видання журналів та книг, організація навчання фахівців і таке інше – всі ці заходи проходять під патронатом Асоціації. Я думаю, що сайт, який ми презентуємо Вам, як найкраще проінформує Вас про історію Асоціації, її роботу по всім напрямкам своєї діяльності, відповість на всі питання, які Вас турбують.

Наснаги та творчих успіхів, міцного здоров`я, добробуту та сімейного благополуччя,  визнання та подальшого процвітання!  Щасти  Вам усім!

 

Президент
Асоціації ювелірів України                                                                                              Мажаровский Г.І.