Подготовка кадров Одесса

 АКАДЕМІЯ ЮВЕЛІРНОГО МИСТЕЦТВА

навчально-виробничий центр

 

У грудні 2004 року в Одесі відбулася знаменна подія: був відкритий єдиний на півдні України новий унікальний навчальний заклад – Навчально-виробничий центр «Академія ювелірного мистецтва».

Навчально-виробничий центр «Академія ювелірного мистецтва» - недержавна освітня установа, що перебуває в системі професійної освіти України.

Відкриття цього навчального закладу було продиктовано постійним ростом ювелірної галузі України й гострим недоліком кваліфікованих кадрів робітничих ювелірних професій.

У Навчально-виробничому центрі «Академія ювелірного мистецтва»  навчаються ті, хто прагне освоїти елітну професію «Ювелір». Сьогодні кожний бажаючий, пройшовши навчання в нашому професійному навчальному закладі, може опанувати цю затребувану на ринку праці України професію.

В Академії проводиться навчання по професіях Ювелір-Модельєр та Ювелір-Закріпник.

            По закінченню Академії випускникам вручається Державний диплом із присвоєнням кваліфікаційного розряду ювеліра.

Навчальна база Академії оснащена найсучаснішим технологічним устаткуванням, інструментами й допоміжними матеріалами.

Наші завдання:

  • Підготовка кваліфікованих ювелірів, здатних до самостійної творчості, добре знайомих, як із традиційним, так і із сучасним ювелірним мистецтвом.
  • Формування у учнів навичок ведення ювелірної справи.
  • Знайомство учнів із традиційними й сучасними технологіями і матеріалами, які  застосовуються в ювелірному виробництві.
  • Створення у наших випускників професійної бази знань для подальшої самостійної творчості.
  • Надання методичної й практичної  допомоги ювелірам в освоєнні основ художнього моделювання та дизайну, і знайомство художників-дизайнерів з техніками і технологією виготовлення ювелірних виробів.

Основна мета навчання - освоєння учнями основ ювелірної справи, принципів ювелірного мистецтва, технологій і методів декоративної обробки матеріалів, навичок моделювання ювелірних виробів як для ручного художнього виготовлення, так і для впровадження в промислове ювелірне виробництво.

Методика навчання передбачає індивідуальний підхід до кожного учня. 

Програма навчання включає теорію й практику ювелірної справи   й призначена для тих, хто бачить у ювелірному мистецтві своє покликання.

            Учні проходять практику на кращих ювелірних підприємствах України.

В Академії викладають висококваліфіковані майстри-ювеліри, справжні знавці своєї справи.

            При Академії працюють Курси підвищення кваліфікації по різних напрямках ювелірної справи. На курсах займаються ювеліри, що мають досвід роботи на ювелірних підприємствах. Під керівництвом наших майстрів слухачі курсів здобувають нові знання, освоюють передові сучасні технології, удосконалюють свою індивідуальну майстерність.  

Викладацький колектив Академії постійно стежить за розвитком ювелірних технологій в Україні й у світі. Систематично удосконалюються методика викладання, навчальні програми й плани занять, впроваджуються нові технології в процес навчання.

            При активній участі педагогічного колективу Академії підготовлений і затверджений у Міністерстві освіти й науки України Державний стандарт на освіту за професією „Ювелір”.

            Директор Академії, член Союзу дизайнерів України, Станіслав Зеленков основною своєю метою вважає відродження традицій одеських майстрів-ювелірів, що успадкували славу великого Фаберже. І пам'ятна дошка, урочисто відкрита в 2006 році, на фасаді будинку Пасажу, де в період з 1900 по 1917 рік розміщався Торговий дім всесвітньо відомої фірми придворного фабриканта Золотих, Срібних і Брильянтових виробів Карла Фаберже,  теж заслуга засновників Академії ювелірного мистецтва. Витончений мармуровий овал виявляє відвідувачам Пасажу візитки міст, де Фаберже заснував філії своєї Ювелірної Імперії: Київ, Одеса, Лондон, Москва, Санкт-Петербург. 

            Академією Ювелірного Мистецтва у березні 2013 року в Одесі був відкритий Музейно-виставочний центр сучасного ювелірного й декоративно-прикладного мистецтва, який розташований в історичному центрі Одеси, на вулиці Буніна.

За видатний внесок у розвиток ювелірного мистецтва Меморіальний фонд Карла Фаберже нагородив засновника і директора Академії, Зеленкова Станіслава Леонідовича, орденами Михайла Перхіна й Франца Бірбаума.

 

 

65005, Україна, Одеса, вул. Млинова, 24-А

тел.:           (048) 772 2452

тел./ факс: (048) 743 2619

тел. моб.:   (097) 938-31-41
сайт:           www.jewerly.com.ua

e-mail:        info2222@mail.ru